lt
en
lt
Mes esame kūrybinga komanda, užsiimanti interaktyvių ir išmanių
e. mokymų kūrimu įmonėms visame pasaulyje

Kuriame interaktyvius
e. mokymus

Mūsų istorija

Kartą buvo idėja, kompiuteris, kamera ir keli kūrybiškai mąstantys moksliukai. Vienas, visada primenantis, kad mąstyti reikia netradiciškai, kitas, visada sakantis, kad viskas yra įmanoma ir keli, tikintys, kad iššūkis yra galimybė… Bet palaukite, mes turime šešiolikos metų istoriją, tad negalime per daug išsiplėsti.

Mes – kūrybinga komanda. Nors ir tikime visais e. mokymų dievais, labiausiai tikime tuo, ką darome. Klausiate koks rezultatas? Laimingi klientai, kuriems kuriame unikalius, interaktyvius, aukštos kokybės e. mokymus.

Norite išgirsti ilgąją mūsų istorijos versiją?
Aplankykite mus.

Mumis pasitiki

Siekiame aukščiausių
rezultatų

E. mokymų kūrimas

Visuomet siekiame sukurti tobulą e. mokymą, todėl kartais mus kankina nemiga. Nepaisant to, visada esame pasiruošę padaryti tai, ką galime geriausio. Taip, statistiškai, dažniausiai mūsų biure nuskambančios frazės yra – “Turime Jums idėjų” ir “Mes tai padarysime”.
Tobulas e. mokymas yra lengvai suprantamas, pritaikytas išskirtinai Jums, unikalus ir suteikiantis papildomos motyvacijos mokytis. Ir tai nėra tiesiog sakinys, kuris pasirodys Google paieškos laukelyje įvedus “e. mokymas”. Tai yra mūsų patirtis ir atsidavimas darbui. Prisiminkite, Jūs turite reikalų su kūrybiškai mąstančiais moksliukais.

Mokymų valdymo sistema

Jums trūksta patogaus įrankio valdyti visus turimus e. mokymus? Ar įrankio, galinčio atskleisti e. mokymų turinio kokybę? Aišku, mes turime Jums puikų sprendimą.
Mūsų e. Akademija yra mokymosi valdymo sistema su daugiau privalumų nei galite įsivaizduoti. E. Akademija padės Jums išsiaiškinti e. mokymų turinio kokybę. Su ja galėsite valdyti mokymo medžiagą vos kelių mygtukų paspaudimu, o visus kitus procesus ji atliks automatiškai, mes pažadame. Galėsite paprastai integruoti savo jau turimą mokymų medžiagą. O statistikos gerbėjams, turime aiškų ir informatyvų analizės įrankį, kurio pagalba galėsite stebėti mokymosi progresą, lankomumą, rezultatus.
Ne vienerius metus kūrėme ir tobulinome savo e. Akademiją. Užtrukome, tačiau dabar galime pasiūlyti patogų ir lengvai valdomą produktą, kuriuo didžiuojamės.

Konsultavimas

Mes galime pasidalinti savo šešiolikos metų patirtimi. Sukurti Jums mokymo programą. Galime padėti pasigaminti aukštos kokybės e. mokymą. Atsakyti į klausimus, kaip patobulinti e. mokymą, kuris “neveikia”, kokių mokymų Jums trūksta ir dar daugiau. Visada klauskite mūsų, mes tikrai norime, kad turėtumėte geriausią e. mokymą.

Learnkey universalieji

Sykį nusprendėme, kad turime sukurti visiems tinkantį e. mokymą. Kūrybiškiems moksliukams šis iššūkis tapo galimybe. Ir tai buvo visai nesunku. Tiesiog turėjome rasti temą, kurią kiekvienas privalo išmanyti. Gaisrinė sauga, pamanėme. Ir taip, po kelių kūrybos mėnesių, ekrano šviesą išvydo Gairinės saugos e. mokymas, kurį galime pritaikyti ir sukomplektuoti pagal poreikius. Bet moksliukai nenustygo vietoje. Yra daugiau temų, yra daugiau svarbių dalykų, aktualių visiems. Pamanėme, kad kiekvienam svarbu žinoti, kaip padėti nukentėjusiam žmogui. Mūsų sukurta pirmosios pagalbos atmintinė supažindins Jus su pagrindiniais pirmosios pagalbos veiksmais, kuriuos privalote atlikt, įvykus nelaimei. Visa tai tikra istorija, apie tikrus mūsų produktus, kuriuos galite įsigyti, kad ir dabar.

Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesi šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo.