lt
en
lt
E-komercijos sprendimai

E-komercijos sprendimai UAB „Learnkey“

E. commerce image

UAB „Learnkey“ 2022 m. vasario mėn. pradėjo įgyvendinti projektą „E-komercijos sprendimai UAB „Learnkey“.

UAB „LEARNKEY“ įkurta 2003 metais. Įmonė kuria ir padeda kitoms įmonės vystyti elektroninius mokymus. Šiuo metu yra sukurta e. mokymų platforma, kuri neturi automatizavimo, klientų savitarnos erdvės.

Dėl COVID karantino, žmonės prisipratino prie kompiuterių ir tokiu būdu atsirado didelis poreikis e. mokymų. Nors įmonėms e. mokymus kuriame jau senai, tačiau supratome, kad tokius e. mokymus gali įsigyti tik didelės įmonės. Todėl atsiradus tokioms palankioms aplinkybėms, norime šį poreikį patenkinti ir mažesnėms įmonėms arba fiziniams asmenimis.

Įgyvendinus projektą, platforma galės naudotis tiek įmonės paskirti atstovai, nupirkdami ir priskirdami e. mokymus įmonės darbuotojams, tiek atskiri įmonės darbuotojai, galės įsigyti e. mokymus sau ar savo reikmėms.

Projekto įgyvendinimas suteiks tiesioginę naudą tiek įmonei, padidins veiklos pajamas ir pelną, tiek jos klientams. Paslaugų teikimas bus efektyvesnis, padidės galimi klientų srautai. Dėl efektyvesnės veiklos įmonė galės didinti pardavimo pajamas, nuolat investuoti į kokybės gerinimą.

Projekto tikslas – informacinių technologijų elektroninei komercijai vykdyti diegimas, siekiant padidinti įmonės pajamų augimą.

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga numatoma 2023 m. vasario mėn.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Bendra šio projekto vertė – 65160,00 Eur, iš kurių 48870,00 Eur skirta iš Europos regioninės plėtros fondo.

Mūsų naudojami slapukai leidžia pagerinti mūsų svetainių dizainą ir efektyvumą. Lankydamiesi šioje svetainėje, jūs sutinkate dėl slapukų naudojimo.